Firma „MEBLOSIEK” jest profesjonalną fabryką mebli o wysokim standardzie, zatrudniającą dobrze wyszkoloną załogę.

Przedmiotem działalności spółki jest produkcja i sprzedaż mebli tapicerowanych oraz skrzyniowych. W ofercie Fabryki Mebli MEBLOSIEK znajdują się zestawy pokojowe, meble młodzieżowe, zestawy wypoczynkowe, meble sypialniane, sofy, tapczany, komody i garderoby.

Rozwój firmy, nowe inwestycje, ukierunkowano nie tylko na wzrost produkcji i jakości, ale także na wprowadzenie technologii pozwalających spełnić wysokie standardy obowiązujące w państwach Unii Europejskiej w zakresie ochrony środowiska.

Fabryka Mebli MEBLOSIEK posiada ugruntowaną pozycję na rynku produkcji mebli – krajowym i zagranicznym (producent mebli, producent zestawów meblowych, producent narożników, producent sof, producent łóżek).

 

Firma jest zdobywcą wielu branżowych, prestiżowych nagród i wyróżnień, zarówno o znaczeniu lokalnym jak i krajowym:

I Nagroda Gospodarcza Wojewody Łódzkiego w grupie średnich przedsiębiorstw województwa łódzkiego w kategorii „Eksporter Roku 2005″,

Nagroda Gospodarcza Starosty Wieruszowskiego za Program Meblowy „Canbera”,

wyróżnienie „Produkt Roku 2006″ Sypialni „Dallas” przez prestiżowy magazyn meblowy „Meble Plus”.

Firma stara się czynnie uczestniczyć w życiu lokalnej społeczności poprzez sponsoring i pomoc w organizacji lokalnych przedsięwzięć, czego dowodem są tytuły Lokalnego Dobroczyńcy roku 2000 i 2004.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą mebli skrzyniowych i mebli tapicerowanych.